UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obecny RZĄD to jest PETARDA! O pikusiach z tamtej epoki uzależnia od ZSRR nawet nie wspomonajcie, bo to WSTYD!
Obecny RZĄD to jest PETARDA! O pikusiach z tamtej epoki uzależnia od ZSRR nawet nie wspomonajcie, bo to WSTYD!