UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecny RZĄD to jest PETARDA! O pikusiach z tamtej epoki uzależnia od ZSRR nawet nie wspomonajcie, bo to WSTYD!


Anuluj