UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Dobrze że pis odbudował polskie stocznie. Kolejny sukces na ich koncie. Motto pis - "co by tu jeszcze sp. .. .. Ć"
Taka sytuacja
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Dobrze że pis odbudował polskie stocznie. Kolejny sukces na ich koncie. Motto pis - "co by tu jeszcze sp. .. .. Ć"
Taka sytuacja