@TeofilSkorupa - Dokładnie. Prezes Kaczyński szczególnie umiłował sobie nasz Elbląg. LucynaŁupina
@TeofilSkorupa - Dokładnie. Prezes Kaczyński szczególnie umiłował sobie nasz Elbląg.