UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LucynaŁupina - Oczywiście, że Elbląg skorzysta najwięcej budując wielki port, nasze okno na świat ale równie ważny jest rozwój całego naszego regionu który ma szansę stać się kurortem na miarę Saint-Tropez czy naszej własnej polskiej Chorwacji. Nie ludzmy się, że to nasze opus magnum powstało by gdyby nie osobiste, wielkie zaangażowanie Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego dla którego Elbląg, co zresztą zawsze podkreśla jest najważniejszym miastem w Polsce zaraz po jego rodzinnej Warszawie.
TeofilSkorupa