UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co najbardziej narzekają to przeważnie ci co nieźle zarabiają. Sam Tusk porównał siebie do tych biednych choć jak wszyscy wiemy należy do tych co bardzo dużo zarabia (kupił w prezencie torebkę za 30 tys złotych )Pewnie myśli że wszyscy emeryci zarabiają tyle samo co On i dlatego za jego rządów rewaloryzacje rent i emerytur były aż po 5-7 zł ????


Anuluj