UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Skladka zdrowotna zostala podniesiona dla tych co duzo zarabiali a na nich placili miej zarabiajcy pewnie do tych pierwszych sie zaliczasz

waluciarz

Anuluj