UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy użytkownika drogi powinno powinno obchodzić kto jest właścicielem ??? po to jest droga żeby była przejezdna a nie zawalidroga !
tyle
Czy użytkownika drogi powinno powinno obchodzić kto jest właścicielem ??? po to jest droga żeby była przejezdna a nie zawalidroga !
tyle