Wybrany wątek opinii

Nareszcie może będzie tam jakiś porządek ! Miasto powinno też wyburzyć te rozwalające się "garaże"i byłoby miejsce na jeszcze jeden blok mieszkalny, albo plac zabaw.
GochaK (2022.02.15)
@GochaK - Może twój się rozpada, ja mam garaż po remoncie, mam alarm, prąd, kanał. Niejeden tego nie ma.
(2022.02.15)
Powrót do komentarzy