Wybrany wątek opinii

Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !
brak słów (2022.02.16)
@brak słów - Bo to ulica gminy Gronowo. Nie chcą być w Elblągu to mają dziurę na dziurze.
(2022.02.16)
Powrót do komentarzy