Wybrany wątek opinii
Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@brak słów - Bo to ulica gminy Gronowo. Nie chcą być w Elblągu to mają dziurę na dziurze.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0