UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto będzie to za chwilkę kupował? kredyty do góry pensje w dół, praca w Elblągu marna. .. zapowiada się że ta bańka mieszkaniowa pęknie, mój kolega już sprzedaje mieszkanie które ma na kredyt płacił 1460 PLN teraz 2030 PLN z pensji 280 mniej PLN czyli o co tu chodzi na prosty rachunek, nikt nie może mu tego wytłumaczyć a wielu tak ma lub zaraz będzie miało. .. .myślę że mieszkań będzie dużo od komornika i banków jeszcze troszkę. .. .to tego to zmierza, bo mieszkać to jedno a płacić za to to całkiem inna TRUDNA sprawa. .. .

ten i tamten...

Anuluj