UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !

brak słów

Anuluj