UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !
brak słów
Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !
brak słów