UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zagadką jest dla mnie popyt na mieszkania w Elblągu. Miasto nie rozwija się, nieźle płatnych miejsc pracy jest jak na lekarstwo, kredyty są drogie, skąd więc bierze się zainteresowanie mieszkaniem w tym mieście.


Anuluj