UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zagadką jest dla mnie popyt na mieszkania w Elblągu. Miasto nie rozwija się, nieźle płatnych miejsc pracy jest jak na lekarstwo, kredyty są drogie, skąd więc bierze się zainteresowanie mieszkaniem w tym mieście.