UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Ty paniusiu SkorupoTeofilu piszesz pierdoły jak zwykle. To misto i UM kupuje sobue te mieszkania? No tak Pisowcy u żłoby i ich rodziny je kupują pod wynajem. Brawo Kaczyński brawo partia.


Anuluj