Wybrany wątek opinii
I tylko się cieszyć, że ten teren będzie zabudowany i czekać na przyłączenie w przyszłości Gronowa Górnego do Elbląga.
Może przy okazji władze Elbląga zdecydują się zabudować w końcu teren w środku miasta i też na O, czyli Osiek, oraz zlikwidują Miasteczko Handlowe przy czołgu, które w zasadzie same już sie zlikwidowało tylko zajmuje świetny teren w Centrum, ale na apartamentowiec.
Do moderacji
Odpowiedz
26
29
A czemu miałoby służyć przyłączenie Gronowa do Elbląga?
Do moderacji
Odpowiedz
8
4