UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To trzeba się zebrać w grupę chętnych, zrobić petycję, zebrać podpisy i do zarządu! U siebie mam wspólnotę, to dziadków najbardziej interesują szlabany i ogrodzenia. Co roku jest ten sam postulat, szlabany, szlabany, szlabany. Na szczęście sporo młodych osób "odbija piłkę"i nie ma takich głupich inwestycji, bo nie ma problemu z tym, że na osiedlu parkują mieszkańcy z innych wspólnot, spółdzielni. Ale i tak dziadki drążą temat. Ale już fakt, że wiecznie mamy podrzutki wszystkiego pod śmietnik, to już ich nie interesuje, żeby problem rozwiązać. Ot takie osiedlowe historie

Ploterek