A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo dobrze, że zginą te straszydła w środku osiedla, czas najwyższy. A ludziom nic nie pasuje, cokolwiek Spółdzielnia postanowi wszystko krytykują. Bloki ocieplone, windy wymienione i jeszcze źle? A co z budynkiem na Kasprzaka 1-6? Będzie takim "rodzynkiem"na osiedlu? Lokatorzy powinni tam płacić podwójnie za ogrzewanie skoro nie chcą termomodernizacji.
Tak wiesz wszystkim się wydaje idę na stare bloki czynsze niższe. Kompletna bzdura i działa to zupełnie odwrotnie. Nie masz porównania żadnego a każda Spółdzielnia siebie warta. W składowych czynnikach czynszu łożysz na wszystko z prądem latarni osiedlowych, łataniem dróg wewnętrznych, utrzymywaniem całej administracji od Pani księgowej do Pana Prezesa. W zasobach innej spółdzielni 65mkw. 3 osoby. Osiedle za Politechniką i czynsz 790 PLN, licznik ciepła tylko na głównym wejściu na blok / klatkę. Szczęśliwie można na tym oszczędzić sporo w skali roku (powiedzmy jeden do dwa czynsze gratis)nie tracąc komfortu i ciepła w mieszkaniu. Po prostu skręcasz kaloryfery chyba, że lubisz 25 st w chacie.
Środki na termomodernizację? Każdy lokator spłaca kredyt zaciągnięty przez spółdzielnię, który od dwóch lat jest doliczany do czynszu.
Te miliony powinne zostać podzielone między członków spółdzielni czyli mieszkańców płacących regularnie czynsz i nie zalegających na ich własne konte bankowe. Przecież my już spłacamy drugi rok pożyczke na zaciągnięcie kredytu w funduszu remontowym o 100% wiecej. A nawet tym zalegającym również o potrącenie zaległych wpłat czynszu. Warto sprawdzić ile i jakie kwoty zostały zaciągnietę i kto i ile ma do spłaty.
@/-c zakrzewo - a na koniec siebie sprzedadz
To wybuduj WC, albo postaw chociaż TOITOI
Dlaczego SM Zakrzewo sprzedało działki? Bo tak było zaplanowane wiele lat temu.
To teraz wszystkie parkingi na terenie Zakrzewa powinny być płatne.
Najpierw w pożar budynku, szybki przetarg, niejasne wypowiedzenia umowy, strach się bać. .Czy to już mafia.
@jp 1949 - Sugerujesz, że ktoś wymusił na spółdzielni decyzję o sprzedaży?