51
01.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobrze, że zginą te straszydła w środku osiedla, czas najwyższy. A ludziom nic nie pasuje, cokolwiek Spółdzielnia postanowi wszystko krytykują. Bloki ocieplone, windy wymienione i jeszcze źle? A co z budynkiem na Kasprzaka 1-6? Będzie takim "rodzynkiem"na osiedlu? Lokatorzy powinni tam płacić podwójnie za ogrzewanie skoro nie chcą termomodernizacji.
Ewa.M. (2022.02.02)

info

6  
  6
Tak wiesz wszystkim się wydaje idę na stare bloki czynsze niższe. Kompletna bzdura i działa to zupełnie odwrotnie. Nie masz porównania żadnego a każda Spółdzielnia siebie warta. W składowych czynnikach czynszu łożysz na wszystko z prądem latarni osiedlowych, łataniem dróg wewnętrznych, utrzymywaniem całej administracji od Pani księgowej do Pana Prezesa. W zasobach innej spółdzielni 65mkw. 3 osoby. Osiedle za Politechniką i czynsz 790 PLN, licznik ciepła tylko na głównym wejściu na blok / klatkę. Szczęśliwie można na tym oszczędzić sporo w skali roku (powiedzmy jeden do dwa czynsze gratis)nie tracąc komfortu i ciepła w mieszkaniu. Po prostu skręcasz kaloryfery chyba, że lubisz 25 st w chacie.
(2022.02.02)
Środki na termomodernizację? Każdy lokator spłaca kredyt zaciągnięty przez spółdzielnię, który od dwóch lat jest doliczany do czynszu.
J. S. (2022.02.02)

info

5  
  0
Te miliony powinne zostać podzielone między członków spółdzielni czyli mieszkańców płacących regularnie czynsz i nie zalegających na ich własne konte bankowe. Przecież my już spłacamy drugi rok pożyczke na zaciągnięcie kredytu w funduszu remontowym o 100% wiecej. A nawet tym zalegającym również o potrącenie zaległych wpłat czynszu. Warto sprawdzić ile i jakie kwoty zostały zaciągnietę i kto i ile ma do spłaty.
(2022.02.02)

info

4  
  2
@/-c zakrzewo - a na koniec siebie sprzedadz
(2022.02.02)
To wybuduj WC, albo postaw chociaż TOITOI
(2022.02.02)
Dlaczego SM Zakrzewo sprzedało działki? Bo tak było zaplanowane wiele lat temu.
wiem jak jest (2022.02.02)

info

1  
  2
To teraz wszystkie parkingi na terenie Zakrzewa powinny być płatne.
(2022.02.03)

info

2  
  0
Najpierw w pożar budynku, szybki przetarg, niejasne wypowiedzenia umowy, strach się bać. .Czy to już mafia.
jp 1949 (2022.02.04)
@jp 1949 - Sugerujesz, że ktoś wymusił na spółdzielni decyzję o sprzedaży?
(2022.02.04)