UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy komentuje działania Spółdzielni i Pani Prezes, spróbujcie sami podjąć jakąś decyzję w tych czasach gdzie cokolwiek zrobisz to krytyka z każdej strony. Fakt koszty mieszkania są bardzo duże, zbyt duże na dzisiejsze czasy i drożyznę !!!!! Windy powinny być wymienione a po skończeniu modernizacji każdego bloku powinien być odbiór i bloku i ocena wykonania robót w mieszkaniach mieszkańców (jeśli chodzi o balkon i jakość wykończenia oraz docieplenia)- bo potem nikt reklamacji nie przyjmie ! Natomiast jeśli chodzi o sprzedaż gruntu ze zdjęcia czemu nikt nie poruszy dziwnego zbiegu okoliczności POŻARU dachu sklepu oraz piekarni który miał miejsce w zeszłym roku ?????
DorotaK.