Wybrany wątek opinii

Po co współdziel i tereny z których nikt nie korzysta? Tylko pijaki po karzakach chodzą, a tak powstanie coś fajnego, dla mieszkańców osiedla!
(2022.02.01)
Nowe osiedle jest fajne dla mieszkańców starego osiedla? :D Zaraz zrobię fikołka ze śmiechu.
(2022.02.01)
Ahahahahahhahah :D Myślisz, że spółdzielnia sprzedała grunty deweloperom po ty, żeby oni postawili tam place zabaw, parkingi i park?! :D :D :D Cóż za płytkie myślenie
Ploterek (2022.02.02)
To wybuduj WC, albo postaw chociaż TOITOI
(2022.02.02)
Powrót do komentarzy