Wybrany wątek opinii
Po co współdziel i tereny z których nikt nie korzysta? Tylko pijaki po karzakach chodzą, a tak powstanie coś fajnego, dla mieszkańców osiedla!
Do moderacji
Odpowiedz
31
12
Nowe osiedle jest fajne dla mieszkańców starego osiedla? :D Zaraz zrobię fikołka ze śmiechu.
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
Ahahahahahhahah :D Myślisz, że spółdzielnia sprzedała grunty deweloperom po ty, żeby oni postawili tam place zabaw, parkingi i park?! :D :D :D Cóż za płytkie myślenie
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
To wybuduj WC, albo postaw chociaż TOITOI
Do moderacji
Odpowiedz
0
1