96
31.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tłumaczenie hołocie zasadności handlu w niedzielę mija się z celem. .. .. za małe mózgi
POLAK 44 (2022.01.31)

info

4  
  6
Do kościoła a nie wałęsać się po galeriach
Misiak (2022.01.31)
6 dni w tygodniu powinno wystarczyć aby zrobić zakupy ty patałachu
Fizol (2022.01.31)
A święta to pewnie obchodzisz a jak nie to wypier do roboty
(2022.01.31)
ZAMKNIJMY WSZYSTKO ! OD SKLEPÓW PO KOŚCIOŁY ! przecież można iść w sobotę do kościoła OD SZPITALI PO STACJĘ BENZYNOWE ! z połamanym pałacem poczekaj do poniedziałku, zatankuj w sobotę I wszyscy będziemy zadowoleni ! Nawet ksiądz, ksiądz też chce spędzić niedzielę z rodziną !
buuuuuuu (2022.01.31)

info

10  
  2
Stację benzynowe też powinny być zamknięte, zatankuj w sobotę. Pracownicy stacji benzynowych też mają rodziny, też chcą niedzielę wolną od handlu
Buuuu (2022.01.31)
@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan. @JPIII
(2022.01.31)
Chętnie pójdę do roboty, bo nie obchodzę katolickich świąt i dla mnie jest to po prostu dzień wolny, ale pod warunkiem, że dadzą mi za to dodatkowe dni urlopu w ciągu roku. Dlaczego ja mam pracować, a inny ma mieć wolne i oboje mamy mieć tę samą pensję?
(2022.01.31)
@RobertKoliński - Jesteś obłąkany człowieku. Powinieneś się leczyć.
(2022.01.31)
@Buuuu - Wróć do tych słów jak będziesz miał zaplanowany powrót autem na niedzielę ponad 1000km.
(2022.01.31)