A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tłumaczenie hołocie zasadności handlu w niedzielę mija się z celem. .. .. za małe mózgi
Do kościoła a nie wałęsać się po galeriach
6 dni w tygodniu powinno wystarczyć aby zrobić zakupy ty patałachu
A święta to pewnie obchodzisz a jak nie to wypier do roboty
ZAMKNIJMY WSZYSTKO !
OD SKLEPÓW PO KOŚCIOŁY ! przecież można iść w sobotę do kościoła
OD SZPITALI PO STACJĘ BENZYNOWE ! z połamanym pałacem poczekaj do poniedziałku, zatankuj w sobotę
I wszyscy będziemy zadowoleni ! Nawet ksiądz, ksiądz też chce spędzić niedzielę z rodziną !
Stację benzynowe też powinny być zamknięte, zatankuj w sobotę. Pracownicy stacji benzynowych też mają rodziny, też chcą niedzielę wolną od handlu
@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan.
@JPIII
Chętnie pójdę do roboty, bo nie obchodzę katolickich świąt i dla mnie jest to po prostu dzień wolny, ale pod warunkiem, że dadzą mi za to dodatkowe dni urlopu w ciągu roku. Dlaczego ja mam pracować, a inny ma mieć wolne i oboje mamy mieć tę samą pensję?
@RobertKoliński - Jesteś obłąkany człowieku. Powinieneś się leczyć.
@Buuuu - Wróć do tych słów jak będziesz miał zaplanowany powrót autem na niedzielę ponad 1000km.