UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ZAMKNIJMY WSZYSTKO ! OD SKLEPÓW PO KOŚCIOŁY ! przecież można iść w sobotę do kościoła OD SZPITALI PO STACJĘ BENZYNOWE ! z połamanym pałacem poczekaj do poniedziałku, zatankuj w sobotę I wszyscy będziemy zadowoleni ! Nawet ksiądz, ksiądz też chce spędzić niedzielę z rodziną !
buuuuuuu