UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chętnie pójdę do roboty, bo nie obchodzę katolickich świąt i dla mnie jest to po prostu dzień wolny, ale pod warunkiem, że dadzą mi za to dodatkowe dni urlopu w ciągu roku. Dlaczego ja mam pracować, a inny ma mieć wolne i oboje mamy mieć tę samą pensję?


Anuluj