UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan. @JPIII


Anuluj