UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan. @JPIII
@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan. @JPIII