Wybrany wątek opinii

Komu to przeszkadza? Drogie kleszki, zakazujecie normalnym ludziom zrobić zakupy - zemści się to na Was po stokroć. To jedyny dzień tygodnia kiedy mam odrobinę czasu na zakupy - oszołomy!
(2022.01.31)
Do kościoła a nie wałęsać się po galeriach
Misiak (2022.01.31)
@Misiak - Tak ! Bo tam ciemnota i ogłupianie ludzi. Kościół się nie reformuje, a słabo wyksztalceni księża pogłębiają ten stan. @JPIII
(2022.01.31)
Kto tu jest oszołomem. Kto pracuje w handlu często tego dnia ma odrobinę czasu na odpoczynek.
(2022.01.31)
Powrót do komentarzy