96
31.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Rrr... - Powinny być 2 dni wolne od pracy pod rząd, jeden dzień to żaden odpoczynek. Niech sobie bedą handlowe niedziele, tylko niech ktos w końcu pomyśli o ludziach i zrobi odpowiedni zapis w kodeksie pracy.
To zatankuj do karnista w sobotÄ™ na zapas
Buuuu (2022.01.31)
Wybierając ten zawód handlowcy mieli świadomość że są różne godziny pracy a i czasami w grafiku może wypaść vdzien pracującycy. Ponadto taki pracownik otrzymuje dzień wolny w ciągu tygodnia lub stosowne wynagrodzenie!!!
(2022.01.31)

info

10  
  4
A dlaczego ochrona zdrowia nie może zrobić sobie wolnego w niedzielę, czy w święta. Mając dyżur w piątek i sobotę, a potem w poniedziałek to kiedy mam zrobić zakupy, żeby mieć co jeść na dyżurze?. .. w środę?
Obużony (2022.01.31)

info

5  
  3
@RobertKoliński - Kto tu Panie POwiedzmy jest "roszczeniowcem"(cytata), może ktoś kto nie załapał się do europarlamentu, i marzenia o burżuazyjnym samochodzie trzeba odłożyć na POżniej, ewentualnie kominku na drewno, może chociaż ta kolej za zygla, krzyżyk, flaka, pierd, itd
@RobertKoliński - tak jak w twojej telewizji
@RobertKoliński - czyli musisz uważać co by Lucyfer Lucyper abo lucyPOr nie upomniał się o ciebie za twoje marzenia
nie robiłem nie robię i nie będę robił zakupów w niedzielę !!!!!
POLAK 44 (2022.01.31)

info

5  
  7
juz płaczą Grażynki z Januszami oraz ich dzieci Kamilki z Danielkami
normalny 44 (2022.01.31)

info

2  
  2
Kto tu jest oszołomem. Kto pracuje w handlu często tego dnia ma odrobinę czasu na odpoczynek.