A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rrr... - Powinny być 2 dni wolne od pracy pod rząd, jeden dzień to żaden odpoczynek. Niech sobie bedą handlowe niedziele, tylko niech ktos w końcu pomyśli o ludziach i zrobi odpowiedni zapis w kodeksie pracy.
To zatankuj do karnista w sobotÄ™ na zapas
Wybierając ten zawód handlowcy mieli świadomość że są różne godziny pracy a i czasami w grafiku może wypaść vdzien pracującycy. Ponadto taki pracownik otrzymuje dzień wolny w ciągu tygodnia lub stosowne wynagrodzenie!!!
A dlaczego ochrona zdrowia nie może zrobić sobie wolnego w niedzielę, czy w święta. Mając dyżur w piątek i sobotę, a potem w poniedziałek to kiedy mam zrobić zakupy, żeby mieć co jeść na dyżurze?. .. w środę?
@RobertKoliński - Kto tu Panie POwiedzmy jest "roszczeniowcem"(cytata), może ktoś kto nie załapał się do europarlamentu, i marzenia o burżuazyjnym samochodzie trzeba odłożyć na POżniej, ewentualnie kominku na drewno, może chociaż ta kolej za zygla, krzyżyk, flaka, pierd, itd
@RobertKoliński - tak jak w twojej telewizji
@RobertKoliński - czyli musisz uważać co by Lucyfer Lucyper abo lucyPOr nie upomniał się o ciebie za twoje marzenia
nie robiłem nie robię i nie będę robił zakupów w niedzielę !!!!!
juz płaczą Grażynki z Januszami oraz ich dzieci Kamilki z Danielkami
Kto tu jest oszołomem. Kto pracuje w handlu często tego dnia ma odrobinę czasu na odpoczynek.