UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ZAMKNIJMY WSZYSTKO ! OD SKLEPÓW PO KOŚCIOŁY ! przecież można iść w sobotę do kościoła OD SZPITALI PO STACJĘ BENZYNOWE ! z połamanym pałacem poczekaj do poniedziałku, zatankuj w sobotę I wszyscy będziemy zadowoleni ! Nawet ksiądz, ksiądz też chce spędzić niedzielę z rodziną !

buuuuuuu

Anuluj