UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ZAMKNIJMY WSZYSTKO ! OD SKLEPÓW PO KOŚCIOŁY ! przecież można iść w sobotę do kościoła OD SZPITALI PO STACJĘ BENZYNOWE ! z połamanym pałacem poczekaj do poniedziałku, zatankuj w sobotę I wszyscy będziemy zadowoleni ! Nawet ksiądz, ksiądz też chce spędzić niedzielę z rodziną !
buuuuuuu