UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Oddzielić sektę od panstwa - A kim jesteś?Określ się i nie ośmieszaj, uważasz siebie za lepszego od katoli?Moje gratulacje.
@Oddzielić sektę od panstwa - A kim jesteś?Określ się i nie ośmieszaj, uważasz siebie za lepszego od katoli?Moje gratulacje.