UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Np. - nie masz czasu w tygodniu= zmień pracę. Czemu ja mam pracować w niedzielę, gdzie ruch i tak jest znikomy tylko dlatego, że egoiści ignoranci nie potrafią wymyślić sobie lepszego pomysłu na życie w niedzielę tylko spacer po centrum handlowym? W zrównoważonym systemie pracy niestety nie ma większego wynagrodzenia za pracę w niedzielę tylko wolny dzień w tygodniu, który jest dużo mniej warty niż w niedzielę. W tygodniu biedronki i inne takie potrafią być czynne do północy. - zapraszam.
Il.ng