UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@666 - O wolne niedziele zawalczył NSZZ "Solidarność", którego jestem członkiem, proszę nie mieszać w to księży. W krajach ateistycznych jak Francja, Niemcy, Holandia, Luksemburg - hipermarkety i dyskonty są nieczynne, tak więc co do tego ma Kościół?Osobiście jestem zwolennikiem wolnych niedziel od handlu, ludzie jak szaleni latają z zakupami, które w dużym stopniu są zbędne i lądują w śmietniku, niedziela powinna być dla rodziny, to dzień święty.
Truso