UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Np. - nie masz czasu w tygodniu= zmień pracę. Czemu ja mam pracować w niedzielę, gdzie ruch i tak jest znikomy tylko dlatego, że egoiści ignoranci nie potrafią wymyślić sobie lepszego pomysłu na życie w niedzielę tylko spacer po centrum handlowym? W zrównoważonym systemie pracy niestety nie ma większego wynagrodzenia za pracę w niedzielę tylko wolny dzień w tygodniu, który jest dużo mniej warty niż w niedzielę. W tygodniu biedronki i inne takie potrafią być czynne do północy. - zapraszam.

Il.ng

Anuluj