UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@666 - O wolne niedziele zawalczył NSZZ "Solidarność", którego jestem członkiem, proszę nie mieszać w to księży. W krajach ateistycznych jak Francja, Niemcy, Holandia, Luksemburg - hipermarkety i dyskonty są nieczynne, tak więc co do tego ma Kościół?Osobiście jestem zwolennikiem wolnych niedziel od handlu, ludzie jak szaleni latają z zakupami, które w dużym stopniu są zbędne i lądują w śmietniku, niedziela powinna być dla rodziny, to dzień święty.

Truso

Anuluj