87
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teoria spiskowa godna wielbiciela PO. Zluzuj majty.
(2022.01.28)
No i tylko się cieszyć, że w Elblągu będzie się budowało. Tylko dlaczego Prezydent zaparł się by Sródmieście naszego miasta nadal kojarzyło się z niezabudowaną przestrzenią, autohandlami i łąkami w stylu cukierniczego Placu Konstytucji
(2022.01.28)

info

4  
  2
Ciekawe jak nazwą "te nowe osiedle". Zawada II?? Swoją drogą to dwa bloki już stanowią osiedle??
okoniowaty (2022.01.28)

info

8  
  0
@Mieszkaniec s - Szanowny Panie. Majątek spółdzielni jest prywatną własnością jej członków. Tak mówi prawo. To mieszkańcy powinni zdecydować na co te pieniądze zostaną przeznaczone. Macie swoją radę nadzorczą i walne zebranie więc decydujcie co i jak. Tak mówią przepisy, trzeba trochę wiedzieć o swoich prawach. Nic o was bez was.
atut (2022.01.28)
@Takie buty - To, że inni mają gorzej zamieniasz w zaletę ? Bardzo mądrze. .. Tu nie dość że browar, to cleaner i jeszcze blisko wysypisko. .. Mnie nie tyle by przerażał cleaner, chociaż widok na pewno nie jest fajny (bo zapewne wytną wszystkie drzewa)co wysypisko śmieci w pobliżu. ..
mieszkaniec Czechowa... (2022.01.28)
@Ciekawy - Już widzę tą emeryturę jak mama z tatą nie nauczyli nierobów pracować, tylko pokazali, jak się żyje na koszt państwa / reszty podatników. ..
Anonimek1 (2022.01.28)
@Takie buty - A co to ma do rzeczy? Smród to smród. Moze ludzie mają sie cieszyć, że mieszkają w nieco mniejszym smrodzie, jakby to byla jakaś łaska?
Pato-developer (2022.01.28)
@ Robert Koliński_ Nie > Kosy< lecz KOsy.
(2022.01.28)

info

1  
  2
@mieszkaniec Czechowa... - Latami mieszkam w pobliżu i od wysypiska nic nie czuć.
radamistrz1 (2022.01.28)
Sprzedaż dokonana legalnie na przetargu, za zgodą mieszkańców. Ale teorie spiskowe zawsze można rozpowszechniać. ..
(2022.01.28)

info

3  
  4