UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak nazwą "te nowe osiedle". Zawada II?? Swoją drogą to dwa bloki już stanowią osiedle??
okoniowaty
Ciekawe jak nazwą "te nowe osiedle". Zawada II?? Swoją drogą to dwa bloki już stanowią osiedle??
okoniowaty