UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i tylko się cieszyć, że w Elblągu będzie się budowało. Tylko dlaczego Prezydent zaparł się by Sródmieście naszego miasta nadal kojarzyło się z niezabudowaną przestrzenią, autohandlami i łąkami w stylu cukierniczego Placu Konstytucji