UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i tylko się cieszyć, że w Elblągu będzie się budowało. Tylko dlaczego Prezydent zaparł się by Sródmieście naszego miasta nadal kojarzyło się z niezabudowaną przestrzenią, autohandlami i łąkami w stylu cukierniczego Placu Konstytucji


Anuluj