UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec s - Szanowny Panie. Majątek spółdzielni jest prywatną własnością jej członków. Tak mówi prawo. To mieszkańcy powinni zdecydować na co te pieniądze zostaną przeznaczone. Macie swoją radę nadzorczą i walne zebranie więc decydujcie co i jak. Tak mówią przepisy, trzeba trochę wiedzieć o swoich prawach. Nic o was bez was.

atut