UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i tylko się cieszyć, że w Elblągu będzie się budowało. Tylko dlaczego Prezydent zaparł się by Sródmieście naszego miasta nadal kojarzyło się z niezabudowaną przestrzenią, autohandlami i łąkami w stylu cukierniczego Placu Konstytucji