UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów. Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.

radamistrz1

Anuluj