UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów. Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.
radamistrz1
@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów. Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.
radamistrz1