UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?


Anuluj