UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?
@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?