UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielkie szczęście, że nie udało się sprywatyzować tego terenu za rządów prezydenta G Nowaczyka (Platforma Obywatelska)i mieszkańcy wkrótce będą mieli okazję cieszyć się życiem na nowo otwartym basenie. Byle do lata, hej

D37