UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jrst amfiteatr kameralny to i baseniki będą kameralne. Buduj za swoje takie badziewie. Albo konktetny basen od razu albo prosze podać sie do dymisji razem z resztą UM ratusza. Miasto 130 tys Elbląg i taki bubel. NIGDY.