UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie szczęście, że nie udało się sprywatyzować tego terenu za rządów prezydenta G Nowaczyka (Platforma Obywatelska)i mieszkańcy wkrótce będą mieli okazję cieszyć się życiem na nowo otwartym basenie. Byle do lata, hej

D37

Anuluj