UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie szczęście, że nie udało się sprywatyzować tego terenu za rządów prezydenta G Nowaczyka (Platforma Obywatelska)i mieszkańcy wkrótce będą mieli okazję cieszyć się życiem na nowo otwartym basenie. Byle do lata, hej
D37