UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski tyle lat palcem nie kiwnął, wywalił 270 tysięcy zł na jakiś projekt ala baseników, a teraz proszę jakie przyśpieszenie, już na to lato ma być. ! Jak to widać dokładnie że wybory się zbliżają, wstydu nie ma


Anuluj