UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie, Panie prezydencie dlaczego nie można zrobić tak jak było?. Na ten basen zacząłem chodzić jeszcze w latach 60-tych, nawet byłem ratownikiem latach 70-tych. Było to jedyne miejsce gdzie można było bezpiecznie pływać. Niestety takich ludzi z pasją jak Pan Mizerski już nie ma. Teraz najważniejszy jest zysk. Co stoi na przeszkodzie żeby to odtworzyć, chcecie zrobić jakieś bajorka dla dzieci!. W Elblągu mieszka jeszcze 100tys. ludzi. Gdyby stworzyć zaplecze rekreacyjne jak chociażby w Ostródzie czy Iławie. Obszar jest tak duży że można to traktować jako male jezioro i jednocześnie zbiornik retencyjny.

Lobo51

Anuluj