UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie, Panie prezydencie dlaczego nie można zrobić tak jak było?. Na ten basen zacząłem chodzić jeszcze w latach 60-tych, nawet byłem ratownikiem latach 70-tych. Było to jedyne miejsce gdzie można było bezpiecznie pływać. Niestety takich ludzi z pasją jak Pan Mizerski już nie ma. Teraz najważniejszy jest zysk. Co stoi na przeszkodzie żeby to odtworzyć, chcecie zrobić jakieś bajorka dla dzieci!. W Elblągu mieszka jeszcze 100tys. ludzi. Gdyby stworzyć zaplecze rekreacyjne jak chociażby w Ostródzie czy Iławie. Obszar jest tak duży że można to traktować jako male jezioro i jednocześnie zbiornik retencyjny.

Lobo51