UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam juz sily na ta wladze. .. .jest basen tylko go ogarnijcie!!!! A nie jakies bzdetne skladane sadzawki. .. .losie rece opadaja

Mieszkanka

Anuluj