UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wróblewski tyle lat palcem nie kiwnął, wywalił 270 tysięcy zł na jakiś projekt ala baseników, a teraz proszę jakie przyśpieszenie, już na to lato ma być. ! Jak to widać dokładnie że wybory się zbliżają, wstydu nie ma