UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dzięki przekopowi Elbląg stanie się nowym Hamburgiem, Niemcy obgryzajo pazury z zazdrości i zgryzoty, brawo nasz polski rząd, naród pod przewodem prawa i sprawiedliwości się bogaci, a Polska staje się mocarstwem światowym wystającym z kolan, już niebawem Polska przejmie władzę na światem, a Polacy staną się najbogatszym narodem na świecie
Anna Koszalin