UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TepfolSkorupa - nawet radny Traks powiedział że Elbląg nigdy nie dorówna Gdańskowi czy Gdyni, a ty dalej pleciesz swoje pisowskie wypociny.

kek

Anuluj