A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego zyska nie tylko Elbląg ale i cały region. Mamy wielką szansę stworzyć coś na kształt naszej własnej polskiej Chorwacji.
@RobertKoliński - Wszystko, jak wszystko. Ale zrób cokolwiek pożytecznego poza paplaniem w sieci.
@TeofilSkorupa - @LucynaŁupina - to już sam do siebie piszesz - brak atencji?
pisuary ku chwale jedynego i niepowtarzalnego "idola"własnymi rękami pogłębią kanał!!!!!te siedem metrów mułu - co to dla nich!!!!Kult jednostki wiecznie żywy-witamy w Korei Północnej!!!
@RobertKoliński - Zarobiony? Czym? Stoisz w kolejce po zasiłek? Większość czytających minusuje i drwi z twoich żałosnych komentarzy, a ty dalej swoje. Nie ma kto ci podać leków, stąd ta aktywność w necie?
Ja już sprzęt szykuję, ciekawe ile mi czasu zajmie przeprawa łodzią motorową z Elbląga do Sopotu, niektórzy mówią że do Sopot, ale ja tam wolę do Sopotu. Przycumuję przy Grandzie, lekki lanczyk (lunchyk)I balanga do rana, a wszystko to dzięki no. no komu?, no komu? tak jest. .. dzieki Panu Jarkowi. .. Panu z duzej, bo choć jest mały, - dla mnie jest WIELKI.
precz z łupieżastym
@TeofilSkorupa - Dokładnie, nasz polski kanał sueski będzie dla Elbląga niczym nektar bogów. Będziemy mieć swój własny Adriatyk.
A czy żadna stocznia nie może, nie potrafi zbudować takiego cuda?? A nie bo wszystkie pozamykane
@Precz z rudym - Uszanowanie. :)