UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja już sprzęt szykuję, ciekawe ile mi czasu zajmie przeprawa łodzią motorową z Elbląga do Sopotu, niektórzy mówią że do Sopot, ale ja tam wolę do Sopotu. Przycumuję przy Grandzie, lekki lanczyk (lunchyk)I balanga do rana, a wszystko to dzięki no. no komu?, no komu? tak jest. .. dzieki Panu Jarkowi. .. Panu z duzej, bo choć jest mały, - dla mnie jest WIELKI.

Precz z rudym

Anuluj