UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Dokładnie, nasz polski kanał sueski będzie dla Elbląga niczym nektar bogów. Będziemy mieć swój własny Adriatyk.
LucynaŁupina
@TeofilSkorupa - Dokładnie, nasz polski kanał sueski będzie dla Elbląga niczym nektar bogów. Będziemy mieć swój własny Adriatyk.
LucynaŁupina