UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Dokładnie, nasz polski kanał sueski będzie dla Elbląga niczym nektar bogów. Będziemy mieć swój własny Adriatyk.

LucynaŁupina

Anuluj